×
Поиск по сайту


Про проект «Лайфхак по-українськи»

6
серпня
2022
Ілляшенко Оксана Дмитрівна11960

Хто ми?

«Лайфхак по-українськи» – це пізнавальний інтернет-журнал для тих, хто щодня хоче ставати краще.

Ми розповідаємо про все, що покращує життя, доступно відповідаємо на складні питання, допомагаємо читачеві вирішувати проблеми та робити повсякденність осмисленим.

Ми любимо спорт, здоров'я та подорожі, розповідаємо про відносини та фінанси, робимо добірки фільмів та книг, пишемо про новинки у сфері технологій, пристрої та корисні програми, ділимося практичними порадами для всіх сфер життя.

Для кого ми пишемо?

Для найширшої аудиторії. Ми пишемо на різні теми і намагаємось викладати думки зрозуміло та доступно – так, щоб їх запросто зрозуміла навіть наша бабуся.

Наша місія

Виправити недосконалість світу і зробити життя читача кращим: відповісти на питання, вирішити проблеми, мотивувати, надихнути, розширити кругозір, навчити і навіть просто розважити.

Ми проти мотлоху і всякого роду токсичності, залежностей і пожирачів часу, безграмотності та жадібності, комплексів та пасивності, натовпу та сірості. Наш заклик – бачити більше, мислити ширше, жити довше, любити яскравіше, бігти швидше, мріяти сміливіше.

Наша ціль

Мета кожної нашої статті – відповісти на всі можливі питання на тему і не спровокувати нові невдалими формулюваннями. У наших текстах немає води (величезних описів, які не несуть смислового навантаження), псевдонауковості, незрозумілих термінів та відірваних від реальності порад.

Про що ми не пишемо?

Ми ігноруємо політику, пригоди, шоу-бізнес, релігію, професійний спорт, неофіційні заяви, законопроекти до прийняття, нічим не визначні події. Жодної нецензурної лексики, пропаганди куріння, алкоголю чи наркотиків, розпалювання конфліктів, а також нічого, що заборонено КК України або може завдати шкоди читачеві.

Редполітика видання

«Лайфхак по-українськи» має редакційні стандарти, за якими ми працюємо. Усі вони докладно описані у нашій редполітиці. Надихайтеся, навчайтеся, використовуйте на благо. При цитуванні чи передруку обов'язково вкажіть посилання на https://lifehack.co.ua/.