×
Поиск по сайту


Як зрозуміти що чоловік зраджує: 10 ознак, які змусять занепокоїтись

29
квітня
2023
Троценко Тетяна Олегівна121890Сім'я, дружба та стосунки /

Як зрозуміти що чоловік зраджує: 10 ознак, які змусять занепокоїтись

Далеко не всі чоловіки живуть за правилами моногамії і відмовляються від сексуального зв'язку поза шлюбом. За деякими ознаками дружина може зрозуміти, що в чоловіка з'явилася інша жінка. Як дізнатися, чи зраджує чоловік, розповіли Роберт Вайс, Сара Кроу і Шеррі Стрітоф.

Як дізнатися за поведінкою, що чоловік зраджує? Ознаками зради чоловіка можуть послужити його підвищена увага до свого зовнішнього вигляду, різкі зміни настрою, частішання брехні через дрібниці, надмірна турбота про недоторканність телефону, незвична уважність до прохань дружини та частішання подарунків, безпричинні ревнощі, відсутність спілкування, зміни в сексуальних стосунках і збільшення витрат. Розповімо докладно, про що може сигналізувати така поведінка.

1. Зовнішній вигляд

Запідозрити зраду або почуття, що зароджуються до іншої жінки, можна, коли чоловік став приділяти багато уваги власній зовнішності. Він змінює спосіб життя, починає займатися спортом, приділяє увагу здоровому харчуванню, перетворюється на метросексуала. Найчастіше за такої поведінки чоловік прагне здаватися комусь привабливішим, завоювати симпатію, викликати почуття у відповідь. Чоловік прагне оновити гардероб, ретельно підбирає образи і носить штани з сорочкою відповідного кольору, стежить за чистотою шкарпеток і білизни, часто змінює його стиль. Відбувається зміна образу. Чоловік робить нову стрижку, починає користуватися туалетною водою, чоловічою косметикою.

2. Зміни настрою

На думку експертів журналу Voice, у невірних чоловіків часто спостерігаються різкі перепади настрою. Зустрічі зі стороннім сексуальним партнером викликають у чоловіка підсвідоме почуття провини. Водночас він захоплений новою партнеркою, відчуває радість і моральний підйом від таємної зустрічі. Такі емоційні гойдалки спричиняють перепади настрою. В один момент чоловік проявляє зайву уважність і ніжність, а наступної миті без видимої причини стає холодним і похмурим. Часто чоловік повертається додому в піднесеному настрої, а потім стає пригніченим і задумливим. Зміни настрою зазвичай пояснює проблемами на роботі.

3. Безневинна брехня

На думку експертів журналу Elle, ознакою зрад і романів на стороні може стати факт, що чоловік постійно намагається зникнути під різними непорядними приводами. При цьому дружина частіше ловить його на невинній брехні. Це можуть бути незначні на перший погляд речі: затримка на роботі через важливе завдання, тривале перебування "поза зоною дії мережі" або надто тривалий похід за продуктами. Обманюючи в дрібницях, чоловік намагається приховати більшу брехню - інтрижку.

4. Поводження з телефоном і комп'ютером

Якщо на смартфоні та ноутбуці чоловіка несподівано з'явився пароль, варто задуматися про причини таких змін. За словами експертів порталу Oprah Daily, починаючи зраджувати дружину, чоловіки гіпертрофовано піклуються про безпеку свого телефону і комп'ютера, ведуть постійне листування, закривають екран, щоб приховати, про що йдеться. При цьому, як стверджує доктор психології Роберт Вайс, вважає, що вони щодня видаляють повідомлення, чистять історію браузера і не розлучаються з мобільним навіть у душі. Ознакою зради може послужити і поява у чоловіка другого телефону. Зазвичай чоловік ретельно приховує його або стверджує, що це "для робочих потреб". На прохання перевірити мобільний завжди знаходить вагомі аргументи, щоб відмовити.

5. Незвична увага до прохань і бажань

Після закінчення цукерково-букетного періоду в стосунках і офіційного вступу в шлюб, чоловіки стають менш уважними до бажань дружини. Вони забувають, що дружина просила винести сміття або з'їздити до її батьків. З появою роману на стороні ситуація радикально змінюється. Згідно з результатами досліджень, здійснюючи зраду, чоловік відчуває сильне почуття провини. Як стверджують експерти порталу Psychologies, невірний чоловік стає більш уважним до дружини і практично миттєво виконує всі її прохання. Таким чином він намагається загладити свою провину і зробити дружину трішки щасливішою.

6. Безпричинні ревнощі

Одна з найпоширеніших ознак чоловічої зради, на думку Сари Кроу, - загострене почуття власника і безпричинні ревнощі. Не має значення, якою була причина зради, чоловік підсвідомо вірить, що інші люди чинять так само. Тому після зради мучить дружину загостреними нападами ревнощів, влаштовує конфлікти і створює сімейну атмосферу.

Він злиться через надмірно відкрите вбрання, вдячну посмішку колезі або пильний погляд незнайомця. Така поведінка чоловіка пояснюється невпевненістю в собі та підсвідомим страхом бути обдуреним найближчою людиною, адже він сам вчинив саме так.

7. Квіти та подарунки

Щоб відволікти дружину від пильної уваги до власної поведінки і дати жінці відчути позитивні емоції, яких вона недоотримує, він дарує їй недоречні подарунки. Зрадники без причини дарують квіти, прикраси і всіляко балують. Коли невірний чоловік дарує дружині подарунки, він переслідує одразу кілька цілей: вибачається, заспокоює себе і готує плацдарм для оборони. Якщо адюльтер буде розкрито, чоловік використає подарунки як аргумент захисту і вважатиме, що сповна компенсував дружині моральну шкоду і зробить усе, щоб переконати її в цьому.

8. Відсутність нормального спілкування

Весільний консультант Шеррі Стрітоф пояснює, що відсутність нормальної комунікації може бути ознакою зради. Заводячи роман на стороні, чоловік уникає спілкування, перестає ділитися подіями, що відбулися за день, і зізнаватися в коханні.

Після зради чоловік підсвідомо закривається, відсторонюється, відмовляється відповідати на запитання і слухати те, що говорить дружина. Він більше не говорить про плани, можливий ремонт або побутові дрібниці, адже його думки займають зовсім інші питання, якими він не хоче ділитися з дружиною. Усі розмови зводяться до чергових відповідей і коротких фраз у стилі "так/ні".

9. Зміни в сексуальних стосунках

Ознакою чоловічої зради може стати відсутність сексуальної близькості. Як стверджують експерти журналу Harper's Bazaar, якщо інтимне життя у стосунках практично відсутнє або секс стає менш емоційним, партнер зосереджений на комусь іншому. Про роман на стороні може свідчити і збільшення сексуальної активності. Намагаючись приховати зв'язок на стороні, чоловік готовий займатися з дружиною коханням чи не весь вільний час. При цьому в інтимних стосунках часто з'являється багато нового. Наприклад, нові пози, трюки і техніки, яких чоловік навчився у коханки.

10. Збільшення витрат

Як зрозуміти, що чоловік зраджує на відстані? Перегляньте банківські рахунки і кредитні картки чоловіка. На думку експертів порталу Woman's Day, з появою роману на стороні у нього істотно зростуть витрати. У статті витрат з'являються незрозумілі платежі, витрати на ресторани або, наприклад, зняття великих сум готівки. При цьому розпитування про витрати і розмови про серйозні спільні дорогі покупки викликають у чоловіка роздратування. Підсвідомо чоловік допускає розрив стосунків і не хоче пов'язувати себе додатковими фінансовими зобов'язаннями, адже це ускладнить швидкий відхід із сім'ї, якщо все відкриється і дружина не зможе пережити зраду та пробачити.

Чоловічі зради все ще трапляються в житті. Ознаками зв'язку на стороні можуть бути ревнощі, що раптово загострилися, проблеми в інтимній сфері або небажання розмовляти з дружиною. Але навіть якщо чоловік став іншим і робить нетипові для себе вчинки, пам'ятайте, що людина здатна змінюватися, відчувати, ображатися і переживати. Тому цілком може бути, що причина його нестандартної поведінки в кожному випадку може полягати в чомусь зовсім іншому.Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.